Domino bar Grandy obranio je prošle godine osvojeni naslov Novogodišnjeg malonogometnog turnira u Maloj Subotici na ovogodišnjem šestom po redu izdanju, koje se odigralo u organizaciji Udruge mladih općine Mala Subotica te Udruge mladih Palovec u Školskoj sportskoj dvorani u Maloj Subotici.

Sa rezultatom 5:3 Domino bar Grandy je u finalu svladao ekipu Caffe bara Petice Zlatana Jambrovića. U utakmici za 3. mjesto, Econ Prelog je bio bolji od Pizzerije Fat Boy rezultatom 0:3.

Najboljim vratarem turnira proglašen je Stjepan Jalšovec – čepa iz ekipe Econ, najbolji strijelac je Nikola Talan iz Ande Palinovec, dok je najbolji igrač turnira iz pobjedničke momčadi Josip Fažon. Nagrade najboljima uručile su predsjednice Udruge mladih Općine Mala Subotica i Udruge mladih Palovec.

Iz obje udruge mladih zahvaljuju se svim igračima, ekipama, sponzorima i posjetiteljima te pozivaju da se opet u ovako lijepom broju i ugodnim druženjima vidimo i iduće godine.

Sve fotografije pogledajte na portalu eMedjimurje.hr.