Ove su subote svi polaznici Nogometne škole "Spartak" zajedno sa svojim roditeljima i trenerima zajedničkim druženjem obilježili kraj ove uspješne polusezone. U bogatom sportsko-rekreativnom programu koji se odvijao od 13h na Jagodišću bilo je svega, i dječjeg nogometa, muškog nogometa pa i ženskog nogometa pa sve do ugodnog opuštenog druženja uz roštilj i piće.

Popodne je započelo zajedničkim fotografiranjem svih ekipa za klupski kalendar. Nakon toga je uslijedila utakmica limača i početnika, pomiješanih u dvije ekipe kao i utakmica pionira. Kasno popodne pripalo roditeljima i iskazivanju njihovog nogometnog umijeća. Prvo se odigrala ženska utakmica, utakmica mama igrača koja je privukla najviše pažnje svih nazočnih. Za kraj je odigrana i utakmica roditelja-tata koji su se izuzetno trudili pokazati svoje loptačko znanje. Pobjednici u ovim susretima zapravo i nisu važni. Velika je pobjeda ostvarena, ljudi su se skupili, kako djeca tako i roditelji. Bilo je smijeha, zabave i lijepog raspoloženja kasnije uz meso s roštilja i piće, a to je ono čemu se teži – pozitivnoj atmosferi oko škole, koja je vjetar u leđa vodstvu škole, trenerima i igračima kako bi i dalje postizali lijepe rezultate.

 

&;