Na  Sportsko rekreacionom centru  Plešivica prošle subote održan je 3. županijski rekreativni turnir u odbojci na pijesku. Ove godine na turniru je  sudjelovalo 6 ekipa i to iz čakovca, Mačkovca (2 ekipe), Male Subotice, Plešivice i Svetog Juraja na Bregu. Turnir su zajednički organizirali Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Plešivica i Međimurski savez sportske rekreacije „Sport za sve“, a pod pokroviteljstvom općine Selnica i Međimurske županije. Sve nazočne natjecateljice i natjecatelje pozdravio je Ivan Bistrović, predsjednik USR „Sport za sve“ Plešivica, dok je o propozicijama govorio Darko Novak ujedno i glavni sudac turnira. Svaka ekipa bila je sastavljena od dvije natjecateljice i dva natjecatelja ili tri natjecateljice i jednog natjecatelja i iznimno ovog puta od tri natjecatelja i jedne natajecateljice. Više pročitajte na sportzasve.hr.