U subotu i nedjelju je u Čavlima kraj Rijeke održano Prvenstvo Hrvatske za kadete, juniore i mlađe seniore.  Karatisti Male Subotice nastupili su na Prvenstvu Hrvatske sa dva natjecatelja te osvojili dvije medalje. Nastupili su Sara Novak i Filip Novak.
Zlato: Filip Novak (Mala Subotica) – Ml.seniori -67 kg
Bronca: Sara Novak (Mala Subotica) – Kadetkinje -47kg

Sara je nastupila u kategoriji kadetkinja do 47 kg gdje se plasirala u polufinale koje nažalost gubi. U meču za treće mjesto odličnim nastupom pobjeđuje protivnicu i osvaja broncu. Ovo je odličan uspjeh za Saru pošto je na Prvenstvu Hrvatske još uvijek nastupila kao mlađa kadetkinja.

Kao šećer na kraju Filip Novak osvaja zlatnu medalju u najjačoj kategoriji mlađih seniora do 67 kg. Filip je u 3 kvalifikacijska meča odličnim nožnim tehnikama pobijedio sve protivnike i plasirao se u finale. U finalu protiv Stjepana Štimca taktički vrlo dobro odrađuje težak i neizvjestan meč te pobjeđuje 1:0.

Time je Filip postao prvakom hrvatske i plasirao se na Europsko Prvenstvo koje će se održati u veljači u Olimpijskom centru u Sočiju, Rusija.