U petak je završena 20. po redu Memorijalna malonogometna liga Josip Franck –Joja odigravanjem dviju utakmica  15. kola koje su odlučivale o konačnom poretku u vrhu. Elita Mel je ostvarila visoku pobjedu nad Plitvicom za potrvrdu drugog mjesta. Do pretposljednjeg kola bili su jedina ekipa bez poraza (Fortuna), a niti jedan od konačnih ishoda druge utakmice nije im išao u prilog. U utakmici Fortune i Trgošpeda, ulazni dio utakmice u trajanju od desetak minuta bilo je taktičko nadmudrivanje obiju ekipa.Prvi pogodak postigao je vodeći strijelac Cirkvenčić nako pogreške Kralja.Hakleri Trgošpeda brzo su izjednačili i poveli sa 3-1. U drugom Fortuna prelazi u petu brzinu i sa pet pogodaka preokreće igru u svoju korist. Začuđuje kako je najbolji igrač Trgošpeda Vlahek odmarao na klupi  i nije ulazio u igru sve do rezultatskog preokreta. Kod Fortune istakli su se najbolji strijelac lige Cirkvenčić i igrač lige Goričanec. Pohvala i svim ostalim igračima obiju ekipa za lijepu igru i nadasve fer i športsko ponašanja. Utakmicu su bez pogreške odsudili Žganec i Kovačić. Valja spomenuti da je jedan od najzaslužnijih za uspjeh Fortune i Ivan Dominić Đoni koji je ove godine u ekipu doveo Cirkvenčića, Vukinu i Goričanca. Više pročitajte na portalu eMedjimurje.hr.