12.03.2011.
Posljednje novosti

Godišnja skupština DVD Palovec

U subotu 12. ožujka DVD Palovec održat će redovnu 91. godišnju skupštinu u prostorijama društvenog doma s početkom u 19 sati. Predsjednik Željko Glad sazvao je sjednicu sa sljedećim dnevnim redom: 1. Otvaranje skupštine i izbor radnih tijela (radnog predsjedništva, zapisničara i dva ovjerovitelja zapisnika) 2. Izvješća (Upravnog odbora, zapovjednika, blagajnika, nadzornog odbora) 3. Prijedlog Programa rada i Financijskog plana za 2011. Godinu 4. Rasprava po izvješćima 5. Usvajanje podnijetih izvješća, programa rada i Financijskog plana 6. Podjela priznanja 7. Ostala pitanja i prijedlozi. Pozivaju sve mještane da se odazovu uz vatrogasni pozdrav: Pomoz Bog!

29.02.2012.
Posljednje novosti

Godišnja skupština DVD Palovec

Dobrovoljno vatrogasno društvo Palovec u subotu 3. ožujka 2012. godine s početkom 19,00 sati, održati će 92. godišnju skupštinu. Pozivaju se mještani da se u što većem broju odazovu u Društveni dom Palovec. Uz pozdrav: Vatru gasi, brata spasi. (više…)

Promjena veličine fonta
Kontrast