Moto klub «ORLOVI» iz Male Subotice uspješno djeluje već 3 godine. Danas broje 56 aktivnih članova. Financiraju se članarinom i donacijama (oko 40 donatora). Na taj način  uspjeli su pretvoriti staru kotlovnicu u lijepe klubske prostorije i započeli uređivati šumarak kod ribnjaka koji je do sada služio kao divlje odlagalište svakojakog otpada. Klub ima članova sa cijelog područja Međimurja, a zbližila ih je ljubav prema motorima i putovanjima. Dana 13.02.2010. godina održala se redovita Godišnja skupština Moto kluba «ORLOVI» Mala Subotica. Uz obiman dnevni red predsjednik kluba osvrnuo se na proteklu godinu i aktivnostima kluba kao i planovima za ovu godinu. Dosadašnji predsjednik gosp. Zvonimir Kristofić zamolio je Skupštinu da ga razrješi funkcije predsjednika zbog drugih obaveza što su članovi kluba, nakon što su se zahvalili na postignutim rezultatima, i prihvatili. Za novog predsjednika izabran je gosp. Otmar Križan. Više pročitajte na orlovi.hr.