USR ''Sport za sve'' Mala Subotica, poziva sve svoje članove na redovnu izbornu godišnju skupštinu, koja će se održati u restoranu ''Fortuna'', 28.03.2010.(nedjelja) godine u 17 sati.  Na sjednici upravnog odbora doneseni su slijedeći prijedlozi vezani uz održavanje skupštine (u nastavku).

Prijedlog za novi upravni odbor: Gordan Kontrec, Ivanka Milijančić, Ljiljana Šipuš, Mirjana Trstenjak, Tanja Horvat, Vesna Halić i Željko Agejev.
Prijedlog za novi nadzorni odbor: Marija Novak(predsjednik), Jasna Agejev, Blaženka Palatinuš
Prijedlog za predsjednicu: Ljiljana Šipuš
Prijedlog radnog predsjedništva: Željko Agejev (predsjednik),  Ružica Švenda, Matić Marija
Prijedlog verifikacijske komisije: Marija Šegović (predsjednik), Darinka Smrtić, Josip Halić
Prijedlog zapisničarke: Ivanka Milijančić
Prijedlog ovjerovitelja zapisnika: Janja Domjanić, Vesna Kontrec
Prijedlog plana za 2010. godinu (otvorite klikom)
Dnevni red skupštine (otvorite klikom)

Na istoj sjednici donesena je odluka da članarina za 2010. godinu i dalje iznosi 30,00 kn godišnje po članu, pa se mole članovi koji nisu uplatili članarinu, da to učine, kako bi mogli učestvovati u radu skupštine.