Za manje od dva tjedna u Zonu poduzetništva Mala Subotica svoju proizvodnju doselit će čakovečka tvrtka Haix koja zapošljava 450 radnika. – Neke stvari nisu bile odrađene na vrijeme, pa smo neke poslove radili bez dozvola, ali uz suglasnosi, sve kako bismo mogli na vrijeme ispuniti svoje obaveze prema investitorima, prije sve ga Haix-u. Bio je potreban veliki angažman da bismo stvari doveli u red. Mi primjerice nismo imali ni kokacijske dozvole za izgradnju infrastrukture, Na konsu smo ipak uspjeli našem prvom investitoru u Zoni omogućiti priključak na kompletnu inftastrukturu koju smo mu obećali. U ostalom dijelu Zone nastavljamo s izgradnjom kanalizacije odnosno odvodnje fekalnih i oborinskih voda, vanjske rasvjete i telefonije što planiramo dovršiti do 10. rujna, otkriva za Međimurske novine načelnik općine Mala Subotica Vladimir Domjanić. Više pročitajte klikom ovdje.