Dan narcisa je humanitarna akcija u kojoj se toga dana prodaju poklonjeni narcisi, a prikupljena sredstva namijenjena su prevenciji i ranom otkrivanju raka dojke. Ova manifestacija održava se pod zajedničkim sloganom u svim gradovima Hrvatske koji imaju klubove žena liječenih i operiranih na dojci. Tako smo Dan narcisa obilježili i u Međimurskoj županiji, a sav prikupljen novac bit će doniran Županijskoj ligi protiv raka. U Maloj Subotici smo u humanitarnoj akciji povodom Dana narcisa zatekli zamjenicu načelnika općine Mala Subotica Danicu Glad, te članove udruge Sport za sve i Udruge dragovoljaca i veterana domovinskog rata koji su bili zaduženi za kuhano vino i topli čaj. Više slika pogledajte u nastavku.