Sumještani su otvorili svoja srca i pokazali veliku notu humanosti. U prepunoj dvorani Doma kulture u Maloj Subotici tražila se ulaznica više. Rasprodano je svih 400 ulaznica koliko je bilo planirano, a uz ogroman trud organizatora posjetitelje su zabavljali Mirko Švenda – Žiga, Dixieland Band, Vladimir Košir – Tonka, Dora Rašan, Jazbina Project, Tamburaški zbor KUD-a Belica, KUD "Katruže" Ivanovec, Udruga žena "Palovčanke", Ukor Band i Maleni iz dječjeg vrtića ''Potočnica''.

– U ime organizatora te najviše u ime malenog Ivana i njegove obitelji, željeli bismo se zahvaliti svim izvođačima, koji su svojim angažmanom malenom Ivanu darovali mogućnost da se osjeća kao i svi njegovi vršnjaci, rekao je Miran Pintarić. Potrebno je spomenuti da su svi izvođači nastupili bez ijedne kune naknade.

Posebnu zahvalu organizatori su uputili voditeljici Aleksandri Ličanin i Žigi, te sponzorima koji su potpomogli organizaciju ovog koncerta, Zidarsko-fasaderski obrt Žulić, Klesarstvo Baranašić, Panda Palovec, Ball Palovec, Magdić D.o.o. Palovec, Domino bar Palovec, Tiskara Katić Palovec, Pekara Poljanec, Pekara Cvek, Općina Mala Subotica, te SDP Međimurske županije. Velika zahvala i medijskim pokroviteljima međimurskom internet portalu eMedjimruje.hr, Listu Međimurje, Međimurskim novinama, radio postaji "Radio1", radio postaji "Studio M", te čakovečkoj televiziji.

Sa zadovoljstvom možemo objaviti da je na koncertu prikupljeno 15.840 kuna, koje je Miljenko Pintarić, predsjednik Općinske organizacije SDP-a Mala Subotica u ime organizatora, uručio obitelji Sabol.
 
Galeriju slika pogledajte na portalu eMedjimurje.hr.