Načelnik općine Mala Subotica Josip Šegović, upriličio je prijem za djecu Dječjeg vrtića Potočnica iz Male Subotice, koja su sudjelovala na 8. dječjem olimpijskom festivalu gdje su ostvarila najbolji uspjeg do sad. Djeca su se u sportskoj opremi okupila u prostoriji vijećnice gdje ih je načelnik dočekao sa pohvalnim riječima priredivši im za postignuri uspjeh mali domjenak. Dječji vrtić Potočnica sa dvadeset djece, deset dječaka i deset djevojčica sudjelovao je na olimpijskom festivalu u disciplini mali nogomet, gdje su dječaci osvojili prvo mjesto bez izgubljene utakmice! Za razliku od dječaka i njihove muške igre, djevojčice su sudjelovale u štafeti 4x25m i osvojile brončanu medalju. Dvije djevojčice sudjelovale su još na 50m, dvije su skakale skok u dalj s mjesta i dvije su mlade natjecateljice bacale lopticu. Iako u trim disciplinama nisu osvojili medalje, jako su zadovoljni uspjehom, jer je ukupno dosadašnji plasman bolji od prošlogodišnjeg, kada su osvojili dvije brončane medalje. U manifestaciju i dječje igre uključili su se i roditelji djece, a to su redom mame Dominić, Habjan, Branović i tata Dražen Kolarić-Dodo koji je bio voditelj malonogometne ekipe koja je osvojila prvo mjesto.