Karatisti iz Male Subotice posljednjih tjedana sudjelovali su na dva natjecanja i to 14. studenog na Kupu Štrigove gdje su Ivan Habula u kategoriji mlađih kadeta do 45 kg i Dino Drk u kategoriji učenika do 40 kg nakon dobrih borbi osvojili treća mjesta. Dok su na jakom međunarodnom natjecanju 21. studenog u Osijeku od četiri prijavljena karatista sva četiri osvojila medalje. Na natjecanju gdje su sudjelovali natjecatelji iz Mađarske, Srbije, Bosne i Hercegovine i Hrvatske Karlo Mihoković je velike uz simpatije i navijanje publike dobrim borbama osvojio 3. mjesto u kategoriji učenika do 30 kilograma što je veliki rezultat u toj konkurenciji. Filip Novak je u kategoriji učenika do 38 kilograma nakon tri borbe osvojio 3. mjesto. Sebastian- Ivan Godina i Karlo Logožar pak su u kategoriji mlađih kadeta također izborili medalje i to Sebastian-Ivan uz ozljedu na nozi 3. mjesto do 45 kilograma i Karlo Logožar po prvi put u mlađim kadetima 2. mjesto u teškoj kategoriji. Rezultati su kruna njihovog rada na treninzima gdje se samo uz puno truda i zalaganja mogu dobro pripremiti za natjecanja.