Na natjecanju u Štrigovi, koje je održano 11. studenog, sudjelovalo je 130 natjecatelja iz Hrvatske i Slovenije te nije moglo proći bez naših natjecatelja. Iz Male Subotice sudjelovalo je 5 natjecatelja i kući su odnijeli 4 medalje. Najuspješniji je bio Tin Hrgović koji je u kategoriji mlađih kadeta do 50 kilograma osvojio zlato. Filip Novak je nakon Poreča stigao i na ovo natjecanje te je osvojio srebro u kadetima do 57 kilograma. Sebastian Ivan Godina i Nikola Jankaš su u kategoriji juniora do 65 kilograma uzeli bronce nakon dobrih borbi. Na natjecanju je sudjelovao i Lovro Farkaš koji je na žalost za dlaku izgubio borbu za broncu.

 

Ovim putem se zahvaljujem roditeljima koji podržavaju te pomažu klub i svoju djecu u karate ambicijama te pozivam djecu i roditelje koji se žele uključiti u veliku karate obitelj Karate kluba Mala Subotica da to učine i jave se na broj telefona 098632335- predsjednik Vladimir Logožar i 0981602210- trener Tomislav Magdalenić ili nas potraže u dvorani OŠ Mala Subotica četvrtkom ili vatrogasnog doma Male Subotice ponedjeljkom, utorkom i petkom u 20 sati. Hvala!