Gradsko kazalište "Jastrebarsko" gostuje u Domu kulture Mala Subotica sa urnebesnom komedijom: «Kidaj od svoje žene» redatelja Nine Škrabea prema autorskom tekstu Raya Cooneya. Ova komedija je polučila  brojne nagrade u Hrvatskoj i šire, a ulaznice su uvijek u trenu rasprodane. Na svojim je nastupima redovito nagrađena  brojnim ovacijama zadovoljne publike koja nerijetko skandira na nogama od oduševljenja. Radnja ove komedije u dva čina smještena je u Zagreb, naselje Trešnjevka i Trnje, glavni glumac je duhovit taksist koji upada u zanimljive nevolje zbog dviju žena od kojih je jednoj idol Mišo Kovač, a druga se «fura» na Bijelo Dugme. Prijatelj koji je taksistu dužan novac na zabavan ga način izvlači iz laži. Glumački ansambl čine: Velimir Kokot, Maja Novosel, Vladimir Rađenović, Ivana Žužak, Mladen Pavlić, Zrinka Lovretin, Borka Lučić, Mia Matasić, Mirna Strmečki, Ivan Bingula, Luka Tomac, Marko Severinac, Igor Stanković, Ana Karača, Martina Rak, Nenad Dautović, Branimir Divjak, Ivan Karlo Pintar, Maja Miovec, Lana Vlašić.

Predstava će se održati u nedjelju, 31.01.2010. god. s početkom u 15 sati, a cijena ulaznice je 20 kuna.