U subotu, 21.02.1009. KUU „Zvon" župne zajednice Mala Subotica održala je godišnju izbornu skupštinu. Nakon podnošenja izvješća o radu, financijskog izvješća, izvješća Nadzornog odbora i Inventarne komisije, razrješeno je dosadašnje vodstvo udruge te izabrano novo. Novi/stari predjednik udruge je vlč. Đuro Vukalović. Novi Upravni odbor čine: predsjednik Đuro Vukalović te članovi Valentino Škvorc, Marina Juras, Marija Jelenić, Jasmin Herman, Josip Mihaljević, Katarina Juras, Đurđica Jančec, Gordana Kovačić, Nada Janković, Anica Miljančić, Snježana Drk i Ljubica Blažona. Nadzorni odbor čine: Stjepan Palatinuš, Jasna Cerovec i Antun Škvorc. Inventarnu komisiju čine: Nadica Škvorc, Katarina Juras i Đuro Vidović. Novi dopredsjednik, tajnik i rizničar Udruge izabrat će se na konstituirajućoj sjednici Upravnog odbora koja će se održati u narednih 10-ak dana.