07.12.2011.

Limena večer uz Puhački orkestar općine Mala Subotica

Puhački orkestar općine Mala Subotica i ove godine organizira Limenu večer koja će se održati u subotu, 10. prosinca 2011. godine s početkom u 20 sati u restoranu "Fortuna" u Maloj Subotici. Prijaviti se možete na telefon 040/631-144 (Fortuna), a za vas je pripremljen bogati program, uz večeru, tombolu, ples i svirku grupe Show Time band i Puhačkog orkestra općine Mala Subotica. Cijena večere je 65 kuna. Što prije rezervirajte svoje mjesto jer je kapacitet za ovu zabavu koju nesmijete propustiti ograničen.

07.12.2010.

Limena večer uz Puhački orkestar općine Mala Subotica

Puhački orkestar općine Mala Subotica i ove godine organizira Limenu večer koja će se održati u subotu, 11. prosinca 2010. godine s početkom u 20 sati u restoranu "Fortuna" u Maloj Subotici. Prijaviti se možete na telefon 040/631-144 (Fortuna), a za vas je pripremljen bogati program, uz večeru, tombolu, ples i svirku grupe Show Time band i Puhačkog orkestra općine Mala Subotica. Što prije rezervirajte svoje mjesto jer je kapacitet za ovu zabavu koju nesmijete propustiti ograničen. (više…)

08.12.2009.