Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu bila je domaćin tradicionalnog petog međimurskog festivala sportske rekreacije na selu, koji se održao na stadionu NK „Venera“ u Pleškovcu. Te su seoske igre samo dio događanja i svečanosti kojima su obilježeni dani općine Sveti Juraj na Bregu. Okupilo se dvjestotinjak sudionika u šest ekipa – ekipa općine Mala Subotica, Udruga mladih Stanetinec, Udruga žena „Breza“ Brezje, Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Plešivica, Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Dragoslavec Breg i ekipa domaćina.

Natjecalo se u deset disciplina. Napetoj i korektnoj borbi i postizanju izvrsnih rezultata ni kiša koja nas je cijelo vrijeme pratila nije smetala. Nakon neizvjesnosti do samoga kraja, prvo mjesto i prijelazni pehar osvojila je ekipa općine Mala Subotica, domaćini su bili drugi, a treće je mjesto pripalo udruzi mladih iz Stanetinca. Nakon sportskog dijela seoskih igara, uslijedio je vrlo ples srca, a kasnije i veselica do kasnih noćnih sati. (Izvor: www.svetijurajnabregu.hr)