13.07.2011.
Posljednje novosti

Memorijalni nogometni turnir u Palovcu

U subotu i nedjelju (16. i 17. srpnja) se u Palovcu održava memorijalni nogometni turnir koji se igra u spomen na sve preminule igrače, navijače i štovatelje palovskog nogometnog kluba. U subotu od 16 sati i 18 sati se igraju polufinalne utakmice, a u nedjelju se u 16 sati igra za 3. mjesto. U 18 sati pak je finalna utakmica. Parovi polufinala će biti izvučeni u petak u 20 sati u prostorijama NK "Dinamo" Palovec. Igra se 2×40 minuta.

Sudjeluju:
1. NK OMLADINAC DRŽIMUREC-STRELEC
2. NK MEđIMUREC DUNJKOVEC-PRETETINEC
3. NK SPARTAK MALA SUBOTICA

I domaćin:
4. NK DINAMO PALOVEC

24.07.2010.
Posljednje novosti

Memorijalni nogometni turnir u Palovcu

Hrvatski četvrtoligaš, Nogometni klub Dinamo Palovec danas je domaćin memorijalnog nogometnog turnira koji se igra na igralištu NK Dinamo Palovec od 16 sati. Na turniru igraju četiri ekipe i to NK Spartak Mala Subotica, NK BSK Belica i NK Omladinac Držimurec – Strelec. Ovaj dvodnevni turnir otvorit će u 16 sati NK Spartaka i NK Omladinac, a nakon njih u 18 sati igraju domaćin NK Dinamo i NK BSK. čelništvo kluba položit će i vijenac na mjesno groblje u spomen svim igračima i navijačima NK Dinamo Palovec. (više…)

Promjena veličine fonta
Kontrast