Iako je zima relativno siromašna nogometnim događanjima to se ne može reći za NK Dinamo iz Palovca, barem što se rošada u klubu tiče. S podosta tišine smijenjen je duo Kocijan-Đurkin s trona predsjednika. Tu časnu ulogu preuzeo je dosadašnji tajnik Miroslav Švenda. Kako su se posložila daljnje izvršna mjesta još nismo upoznati, ali svakako ćemo uskoro saznati. Možda je još važnija informacija, vezana upravo za igrače, jer predsjednici odlaze i dolaze a igrači su ti na kojima počiva klub, počinju pripreme. Pripreme igrača  počet će 31. siječnja 2010. godine. Prozivka igrača je na nogometnom igralištu NK Dinamo sa početkom u 14:00 sati sa športskom opremom jer će se odmah održati i prvi trening. Novost novoizabranog predsjednika je provedba recesijskih mjera te tako ove godine poziv na pripreme upućen internetski, a ne u pisanom obliku. Uprava je također osigurala 3 termina u dvorani za najmlađe (početnike): 1. termin je bio 13. 1. 2010. (srijeda) od 18.00 do 19.30. Mole se roditelji da djecu dovezu u dvoranu OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica u sportskoj opremi najkasnije do 17.45.