Na trećim dječjim vrtićkim igrama u Maloj Subotici sudjelovalo je 19 obitelji. Igre su  zajednički organizirali Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Mala Subotica i DV Potočnica. Obitelji su se natjecale kroz 6 rekreativnih disciplina, a sudjelovale su obitelj čija djeca polaze vrtić Potočnica. S mamom i  tatom (bilo je i kombinacija mama ili tata sa dvoje djece; mama, baka, djed ili neki drugi član obitelji i dijete i sl.) u vrtićkom dvorištu  u društvu svojih najmilijih natjecala su se: Elena Cirkvenčić, Sara Dodlek,  Josipa Habula, Hana Halić, Ema Herman, Josipa Horvat, Elena Janković, Tia Križaić, Lea Meglić, Viktorija Rebernik, Helena Taradi, Nika Vidović, Petar Hadeljan, Leo Hlapčić,  Eli Hrgović, Toni Horvat, Dominik Obadić, Patrik Šoštarić i Leon Žvorc.

Natjecanje je trajalo gotovo 2 sata za koje vrijeme je bilo uzajamnog navijanja i bodrenja uz pregršt uzbuđenja i neizvjesnosti do samog kraja natjecanja. Prva tri mjesta po disciplinama osvojile su sljedeća djeca i njihove obitelji: nošenje djeteta – 1. mjesto  Petar Hadeljan, 2. Hana Halić, 3. Elena Cirkvenčić; slaganje kutija – 1. Eli Hrgović, 2. Elena Cirkvenčić, 3. Elena Janković; rušenje čunjeva  – 1. Petar Hadeljan, 2. Leo Hlapčić, 3. Tia Križaić; gađanje nogom – 1. Elena Cirkvenčić, 2. Petar Hadeljan, 3. Nika Vidović; štafeta tačkama –  1. Elena Janković,  2. Eli Hrgović, 3. Hana Halić;  skakanje na lopti  – 1. Petar Hadeljan, 2. Ema Herman i 3. Elena Cirkvenčić. Nakon zbrajanja bodova osvojenih po pojedinim disciplinama, dobiveni su i najbolji u ukupnom poretku.

Pobjednici 3. Vrtićkih obiteljskih rekreativnih igara su članovi obitelji Hadeljan (Petar), 2. mjesto osvojila je obitelj Halić (Hana), a 3. mjesto obitelj Cirkvenčić (Elena).  Ove tri  obitelji su nagrađene peharima, a medalje su dobile sve obitelji koje su osvojile neko od prva tri mjesta po disciplinama. Nagrade najuspješnijima uručio je Vladimir Domjanić, načelnik općine Mala Subotica. Sve obitelji koje su se natjecale dobile su prigodne medalje (izrađene u vrtiću) za sudjelovanje. Pokrovitelji igara i ove su godine bili općina Mala Subotica i Županijski tim za zdravlje, koji su osigurali pehare i medalje. Cijelo natjecanje prošlo je veselom i živahnom navijanju bez ijedne nezgode. Za  regularnost su brinuli članovi USR „Sport za sve“  Jasna Agejev, Vivijen Horvat, Tanja Horvat, Vesna Halić, Ivanka Milijančić, Ljiljana Šipuš, Josip Halić, Željko Agejev i Valentin Šipuš.