Potaknut višegodišnjim dobrim radom kao i postignutim rezultatima na raznim natjecanjima, a pogotovo osvojenim nagradama i priznanjima republičkog nivoa, Josip Šegović, načelnik općine Mala Subotica priredio je prijem za članice i članove Udruge sportske rekreacije „Sport za sve“ Mala Subotica. Zahvaljujući im na svemu što su do sada učinili na promociji Male Subotice širom Međimurja i Hrvatske, načelnik je istaknuo da su rekreativci najaktivnija udruga u općini.Potaknut višegodišnjim dobrim radom kao i postignutim rezultatima na raznim natjecanjima, a pogotovo osvojenim nagradama i priznanjima republičkog nivoa, Josip Šegović, načelnik općine Mala Subotica priredio je prijem za članice i članove Udruge sportske rekreacije „Sport za sve“ Mala Subotica. Zahvaljujući im na svemu što su do sada učinili na promociji Male Subotice širom Međimurja i Hrvatske, načelnik je istaknuo da su rekreativci najaktivnija udruga u općini. Više na web stranici udruge “Sport za sve”