Dana 25.06.2009. godine na igralištu NK SPARTAK-a bilo je održano natjecanje Vatrogasne zajednice područja općina Belica – Mala Subotica – Orehovica koje je ujedno bilo kvalifikacijsko za županijsko natjecanje koje će se održati 04.07. u Svetoj Mariji. Natjecale su se 21. ekipa i to 6 ekipa iz Općine Orehovice, dvije iz Općine Belica te 13 ekipa iz Općine Mala Subotica. Natjecanje se je vršilo u dva dijela: suha vježba na vatrogasnoj motornoj štrcaljki sa dva navalna mlaza (prema novom pravilniku CTIF-a) te štafetna utrka sa preprekama.000

Redoslijed je bio sljedeći:
MA (muški a): 1. DVD Štefanec, 2. DVD Vularija I, 3. DVD Gardinovec, 4. Palovec, 5. Vularija III, 6. Belica, 7. Sveti Križ, 8. Podbrest, 9.Vularija II i 10.Držimurec-Strelec

MB (muški b – stariji od 30 godina): 1. DVD Mala Subotica II, 2. DVD Mala Subotica I, 3. DVD Sveti Križ

ŽA (žene A): 1. DVD Mala Subotica, 2. DVD Štefanec, 3. DVD Vularija, 4. DVD Držimurec-Strelec, 5. DVD Palovec

ŽB (žene B): 1. DVD Vularija, 2. DVD Sveti Križ, 3. DVD Mala Subotica

Na Županijsko natjecanje kvalificirale su se sve ženske ekipe te tri prvo plasirane muške A i B ekipe sa time da plus prvih 10 ekipa po vremenu sa svih općinskih zajednica imaju pravo na plasman na Županijsko natjecanje. Natjecanje je pratilo lijepo vrijeme i vrlo dobra organizacija domaćina te je sve prošlo bez prigovora gostiju i natjecatelja.