NK Dinamo iz  Palovca prije početka proljetnog dijela sezone uz pomoć sponzora i članova uprave počeo je s renoviranjem i uređenjem prostorija kluba. Uređena je prostorija u kojoj se nakon utakmice okupljaju igrači i uprava održava sastanke. Denis Magdić je donirao ulazna PVC dvokrilna vrata. Spušteni je strop izradio Josip Pongračić vlasnik poduzeća Gipsmont M iz Palovca, a elektroinstalacije je izveo August Horvat iz Male Subotice. U nastavku se planiraju izmijeniti i prozori te obojiti postojeći pod. Namjeravaju i promijeniti već dotrajali plinski bojler, no bit će im potrebno dosta sredstava, a nadaju se i da će im i Općina pomoći.

Pobjeda Dinama u pripremnoj utakmici
U pripremnoj utakmici igrači prve momčadi pobijedili su veterane sa 11-0. Veliku formu nastavili su i u nedjelju pobijedivši Podravinu 2- 1 fantastičnim golovima Dejana Lovrenčića i Marka Štampara. To je Podravini prvi poraz ove sezone. Već u sljedećem kolu očekuju dobar rezultat u Kotoribi kod Graničara.

Više slika pogledajte na portalu eMedjimurje.hr.