Drugi dan nakon održanog humanitarnog koncerta u Domu kulture Mala Subotica, Savjet mladih Općine Mala Subotica uputio se u Palovec, u Športsku ulicu gdje živi mali Ivan Sabol sa svojim najmilijima: roditeljima, bakom i djedom. Naime, uz pomoć ljudi velika srca, na humanitarnom koncertu koji je organiziran kako bi se pomoglo Ivanovo skupo liječenje, prikupilo se 4.070,40 kuna i cijeli iznos uručen je Ivanovim roditeljima.

Nakon veselog druženja s članovima Savjeta mladih mali Ivan morao je otići na pripremu za dijalizu koju njegovi roditelji svakodnevno, već pomalo rutinski, provode kod kuće. članovi Savjeta mladih uputili su mu želje za što bržim ozdravljenjem, a njegovim roditeljima poželjeli su puno snage i strpljenja. Svim izvođačima i dobrim ljudima koji su dali svoj doprinos kako bi humanitarni koncert uspio, od srca zahvaljuju.