Jaka kiša i hladno vrijeme razlog su što nije održan 7. Općinski festival sportske rekreacije mjesnih odbora, što se u subotu trebao održati u Maloj Subotici. Iako je na igralištu NK Spartak sve bilo spremno za igre, kiša je onemogućila nadmetanje u kojemu je trebalo nastupiti više od 150 natjecatelja iz svih mjesnih odbora (Držimurec-Strelec, Mala Subotica, Palovec, Piškorovec, Sveti Križ i Štefanec) koji djeluju u općini. Ovo je bilo prvi put da zbog vremenskih uvjeta nisu održane ove popularne rekreativne igre što ih zajednički organiziraju Udruga sportske rekreacije SPORT ZA SVE Mala  Subotica i općina Mala Subotica. Inače, okupljeni natjecatelji više od 2 sata čekali su da se vrijeme popravi, no kada je bilo očito da natjecanja neće biti ništa, odlučeno je da se igre odgode. Iako je prvotno bilo zamišljeno da se igre odgode za tjedan dana, to vjerojatno neće biti tako, već će svi natjecatelji naknadno biti obaviješteni o točnom datumu i terminu održavanja igara.