Na temelju članka 23. stavka 2.  Zakona o izboru predsjednika Republike Hrvatske  („Narodne novine“ br. 22/92., 42/92. ispr. 71/97., 69/04. i 99/04. ispr. – dalje:  Zakon) , Općinsko izborno povjerenstvo Općine Mala Subotica donosi Rješenje o određivanju biračkih mjesta. Za područje općine Mala Subotica određuju se biračka mjesta koja možete vidjeti u nastavku.

BIRAčKO MJESTO BROJ 1: u prostorijama VMO Mala Subotica, Glavna 31/a, koje obuhvaća birače s prebivalištem u Maloj Subotici, ulice B. Radića, A. Stepinca, Dravska, M. Gupca, I.G.Kovačića, Benkovec, I. Vurušića, T. Goričanca, B. Bušića, Z. Šegovića, Gospodarska, Obrtnička, Trate i Glavna ulica od broja 1-47 (neparni) i od broja 2-34 (parni),

BIRAčKO MJESTO BROJ 2: u Osnovnoj školi Mala Subotica, Mala Subotica, Glavna 55, koje obuhvaća birače s prebivalištem u Maloj Subotici, ulice N. Tesle, A. Šenoe, Lj. Gaja, M. Krleže, V. Žganca i Glavna ulica od broja 49-167 (neparni) i od broja 36-156 (parni),

BIRAčKO MJESTO BROJ 3. u Društvenom domu, Palovec, Glavna 35, koje obuhvaća biračke s prebivalištem u Palovcu,

BIRAčKO MJESTO BROJ 4. u prostorijama Višenamjenske dvorane, Štefanec, N. Tesle bb, koje obuhvaća birače s prebivalištem u Štefancu,

BIRAčKO MJESTO BROJ 5. u Domu kulture Držimurec, Držimurec 136, koje obuhvaća birače s prebivalištem u Strelcu i Držimurcu.

BIRAčKO MJESTO BROJ 6. u Društvenom domu Sveti Križ, Sveti Križ, A. Šenoe 32, koje obuhvaća birače s prebivalištem u Svetom Križu,

BIRAčKO MJESTO BROJ 7. u Područnoj školi Držimurec-Strelec, Držimurec 131, koje obuhvaća birače s prebivalištem u Piškorovcu.

Download dokumenta: Rješenje o određivanju biračkih mjesta – predsjednički izbori (PDF)