Na 14. Međimurskom festivalu sportske rekreacije žena, koji se održao 19.09.2009. u Pušćinama bilo je vrlo veselo. Ukupno se natjecalo 25 ekipa iz cijelog Međimurja, što je najviše do sada. Udruga sportske rekreacije SPORT ZA SVE Mala Subotica sudjelovala je na festivalu  s dvije ekipe. U prvoj ekipi natjecale su se Darinka Smrtić, Ivanka Milijančić, Ljiljana Šipuš, Marija Novak, Marija Šegović, Mirjana Trstenjak, Ružica Švenda, Tanja Horvat i Vesna Halić. U pojedinačnim disciplinama ekipa je osvojila broncu u bacanju koluta i vođenju lopte nogom, te zlato u vođenju lopte rukom. Tri osvojene medalje bile su dovoljne za sveukupno odlično 4. mjesto. Ukupno je osvojeno 95 bodova, a nedostajao je samo 1 bod do 3. mjesta.
Druga ekipa bila je u sastavu: Amalija Klobučarić, Danica Horvat, Katarina Gregorinčić, Marija Jančec, Marija Juras, Marija Kapelari i Viktorija Posavec. Ekipa je osvojila zlatnu medalju u visećoj kuglani, a sveukupni poredak bilo je negdje na sredini ljestvice. Obzirom da je većini natjecateljica u drugoj ekipi, ovo bilo prvo učestvovanje na festivalu, sve članice obiju ekipa vrlo su ponosne na osvojenu medalju. Više o tome pročitajte i pogledajte na sportzasve.hr. (foto: Tanja Horvat)