U subotu, 27. veljače održana je 12. godišnja skupština Puhačkog orkestra općine Mala Subotica. Predsjednik Ivan Horvat govorio je o nastupima u prošloj godini, zatim o planovima za 2010. godinu, sa željom da im Općina Mala Subotica pomogne urediti prostoriju za vježbanje članova orkestra, odnosno spomen sobu gdje bi se čuvali svi instrumenti, uniforme i sve zahvalnice, pohvalnice i sve ono što Puhački orkestar čini jednom od najboljih udruga u općini. Šteta bi bila, kad već imamo tako lijepi Dom kulture, da ta prostorija ostane neuređena. Voditelj orkestra, profesor Davor Požgaj iznio je sve nastupe gdje je orkestar sudjelovao i govorio je o nastupima u ovoj godini. Rizničarka Ivanka Kovačić je iznijela financijsko stanje udruge i kako nije bilo nepravilnosti u radu, svima se lijepo zahvalila. Bili su pozvani i predstavnici ostalih udruga iz naše općine. Oni su članovima i rukovodstvu poželjeli puno uspjeha u radu i puno nastupa. Godišnja skupština je završila malim domjenkom i druženjem sa svima koji su bili pozvani.