U Društvenom domu Palovec 01.02.2021. godine održana je redovna godišnja Skupština Zajednice.

Usvojena su Izvješća o aktivnostima i financijskom poslovanju Zajednice u protekloj godini. Utvrđen je Program rada i financijski plan za 2021. godine koji predviđa da zajednica raspolaže s 250.000,00 kuna.

Raspisan je Javni natječaj za financiranje javnih potreba u sportu za 2021. godinu, te je donesena Odluka o raspodjeli financijskih sredstava za sportske udruge. (slika ispod)

Od aktivnosti za ovu godinu, najznačajniji je izbor sportaša/momčadi godine, sportske manifestacije za Dane općine, inicijativa svaki tjedan sport jedan i dr. Zajednica će biti partner općini u ulaganjima u sportsku infrastrukturu, a sve u cilju razvoja sporta u našoj općini.