U nedjelju 22. kolovoza Lovačko društvo Fazan Draškovec organiziralo je županinsko natjecanje u gađanju glinenih golubova na kojem je sudjelovalo 18 lovačkih društava. Prisutnima su se obratili  predsjednik Lovačkog društva Fazan, predsjednik Lovačkog saveza Međimurske županije Ljubomir Grgec te zamjenik župana Međimurske županije Anđelko Horvat. Na skupu je bio prisutan tajnik saveza lovačkih društava Mladen Lacković, te predsjednik Županijske skupštine Petar Novački.

U ime domaćina dobar pogled i dobru kob natjecateljima je poželio predsjednik Lovačkog društva Fazan Draškovec  đuro Horvat. Na natjecanje su se odazvali LD Zec iz Vratišinca, Muskog središća i čakovca, LD Trčka iz Svetog Martina na Muri i čakovca, LD Šljuka Gornji Mihaljevec, LD Prepelica Mala Subotica, LD Patka Donji Vidovec, LD Mursko Središće, LD Jastreb Domašinec, LD Jarebica Kotoriba, LD Fazan Štrigova, Nedelišće, Hodošan, Draškovec, Dekanovec i Donja Dubrava te LD Srnjak Macinec.

Sve slike pogledajte u galeriji na portalu eMedjimurje.hr.