24.09.2012.
Posljednje novosti

Odvoz krupnog otpada

Na području Općine Mala Subotica za korisnike usluga redovnog odvoza komunalnog otpada organizira se jesenski odvoz krupnog otpada prema rasporedu koji možete vidjeti pod opširnije.

 

utorak, 25.9.2012. – Držimurec, Strelec, Štefanec
srijeda, 26.9.2012. – Sveti Križ, Palovec
četvrtak, 27.9.2012. – Mala Subotica

 

 

 

Ispred kuće

SMIJU se staviti : auto-gume (bez felgi), akumulatori, željezo, namještaj, sudoperi, štednjaci na drva, veća plastika koja ne stane u vreće za selektirani otpad

NE smiju se staviti: traktorske i kamionske gume, salonitne ploče, građevinski otpad, veće količine najlona (manje količine predaju se sa selektiranom plastikom u vrećama), bilo kakvi električni ili elektronički otpad – štednjaci na struju, televizori, kompjuteri, hladnjaci/ledenice, perilice rublja/suđa, usisivači i drugi manji kućanski aparati (besplatan odvoz takvog elektroničkog i električnog otpada dogovara se na tel. 0800/444-110 ili 042/213-668).

 

23.04.2012.
Posljednje novosti

Odvoz krupnog otpada

Na području Općine Mala Subotica za korisnike usluga redovnog odvoza komunalnog otpada organizira se proljetni odvoz krupnog otpada prema rasporedu koji možete vidjeti pod opširnije. (više…)

27.09.2011.
Posljednje novosti

Odvoz krupnog otpada

Na području Općine Mala Subotica organizira se jesenski odvoz krupnog otpada prema sljedećem rasporedu:

Utorak 27.9. – Držimurec, Strelec, Štefanec
Srijeda 28.9. – Sveti Križ, Palovec
četvrtak 29.9. – Mala Subotica

Ispred kuće SMIJU se staviti: autogume, akumulatori, željezo, namještaj, sudoperi, štednjaci na drva, veća plastika koja ne stane u selektirani otpad u vrećama.

NE smije se staviti: najlon (on se predaje sa selektiranom plastikom u vrećama), bilo kakvi električni ili elektronički otpad – štednjaci na struju, televizori, kompjuteri, hladnjaci/ledenice, perilice rublja/suđa, usisivači i drugi manji kućanski aparati (besplatan odvoz takvog elektroničkog i električnog otpada dogovara se na tel.: 0800/444-110 ili 042/213-668).

(više…)

24.09.2010.
Posljednje novosti

Odvoz krupnog otpada

Na području Općine Mala Subotica organizira se odvoz krupnog otpada prema sljedećem rasporedu: utorak 28.9. Držimurec, Strelec, Štefanec, srijeda 29.9. Sveti Križ, Palovec, četvrtak 30.9. Mala Subotica. Ispred kuće se smiju staviti: autogume, akumulatori, željezo, namještaj, veća plastika koja ne stane u selektirani otpad u vrećama. Ne smije se staviti: najlon (on se predaje sa selektiranom plastikom u vrećama), bilo kakvi električni aparati – štednjaci na struju, televizori, hladnjaci/ledenice, perilice rublja/suđa, usisivači i drugi manji kućanski aparati (besplatan odvoz takvog elektroničkog i električnog otpada se dogovara na tel. 0800/444-220 ili 042/213-668). (više…)

Promjena veličine fonta
Kontrast