Pošto su bili prvi na Županijskom natjecanju održanom u Mihovljanu, malonogometaši Udruge dragovoljaca i veterana domovinskog rata općine Mala Subotica, izravno su se plasirali na državno natjecanje UDVDR-a u malom nogometu koje se ove godine održalo u Brelama. U prvoj utakmici pobijedili su malonogometaše Istarske županije rezultatom 4-3, a u drugoj izgubili od ovogodišnjeg finalista Zagreba, iako su ih vodili prvo poluvrijeme 1-0. Time su zauzeli 6. mjesto od ukupno 21 ekipe koliko su se ove godine natjecale.

Ogranak „UDVDR Općine Mala Subotica“
Boje Međimurske županije i općine Mala Subotica u Brelama branili su: Darko Lončarić-Srakec, Bojan Požgaj, Bojan Jančec, Ivan Dominić-Đoni, Dražen Hlišć, Marijan Taradi-Pajo, Josip Kocjan-Buco, Branko Juras, Dejan Držanić, Drago Mesarić-Beličonec, Enes Bektešević te predsjednik ogranka Josip Halić-Hari. Ukupno je iz Međimurja autobusom išlo pedesetak članova koji su nastupali u različitim sportskim disciplinama. Naši dečki bili su smješteni u Hotelu „Alan“ u Baškom Polju. Slobodno vrijeme ispunili su između ostalog i prisustvovanjem humanitarnom turniru u Makarskoj između ekipa „Splitske zvijezde“ i „Ratni zapovjednici“ gdje su bolji bili „Zapovjednici“ rezultatom 2-1. Kako doznajemo, sve je proteklo u najboljem redu.