Na nogometnom igralištu NK Dinamo u Palovcu jučer je održan 1.Međunarodni turnir mladih nogometaša u kategoriji igrača rođenih 1998., 2001. i 2002. godine. Turniru se odazvalo 19 nogometnih ekipa koje su međusobno odigrale 60-tak nogometnihutakmica. Uvjeti za nogometnu igru bili su gotovo idealni jer je dan prije došlo do određenog osvježenja i laganog rashlađenja što je očito pogodovalo i igračima i posjetiteljima samog nogometng turnira. Utakmice je sudilo 6 nogomtenih sudaca koje nam je ustupio Međimurski nogometni savez BESPLATNO na čemu im se srdačno zahvaljujemo. Ovim putem zahvaljujemo se lokalnoj samoupravi te svim ljudima da ih sada ne nabrajamo, koji su pomogli oko organizacije ovog međunarodnog turnira koji se održao 10.08.2013. u subotu. Hvala svim posjetiteljima za koje se nadam da su se svi lijepo zabavili. Nadamo se da je ugostiteljska ponuda bila svima u redu. Vidimo se 2014. godine na drugom međunarodnom turniru! Uz športski pozdrav. Nk Dinamo Palovec!

POREDAK PO KATEGORIJAMA:

1998. godište

1. NK MEđIMURJE čAKOVEC
2. NK SPARTAK MALA SUBOTICA
3. DJEčJI NOGOMET JASTREBARSKO
4. NK ORAč PETRIJANEC
5. NŠ BELICA
6. NK MLADOST PRELOG
7. NK DINAMO PALOVEC
8. NK MLADOST IVANOVEC
9. NK HAJDUK BREZJE

2001. godište

1. NK MEđIMURJE čAKOVEC
2. ASV KLAGENFURT
3. NK SLOGA čAKOVEC
4. NŠ BELICA "1"
5. NŠ BELICA "2"

2002. godište

1. NK MEđIMURJE čAKOVEC
2. ASV KLAGENFURT
3. SZIGETVAR
4. NK DINAMO PALOVEC
5. NK SLOGA čAKOVEC

NAJBOLJI IGRAč / STRIJELAC / GOLMAN po kategorijama:

1998. godište

NAJBOLJI IGRAč: DAVID GORIčANEC – NK SPARTAK MALA SUBOTICA
NAJBOLJI STRIJELAC: DOMINIK GAŠPARIć – NŠ MEđIMURJE čAKOVEC
NAJBOLJI GOLMAN: MARIO RAMIć – NŠ MEđIMURJE čAKOVEC

2001. godište

NAJBOLJI IGRAč: PATRIK KIRIć – NŠ MEđIMURJE čAKOVEC
NAJBOLJI STRIJELAC: MARIN GOLUBIć – NŠ MEđIMURJE čAKOVEC
NAJBOLJI GOLMAN: FRANJO GORICAJ – NŠ MEđIMURJE čAKOVEC

2002. godište 

NAJBOLJI IGRAč: NOAH LUKOVNJAK – NŠ MEđIMURJE čAKOVEC
NAJBOLJI STRIJELAC: LUCA PICHLER – ASV KLAGENFURT
NAJBOLJI GOLMAN: MARCEL EGGER – ASV KLAGNEFURT 

PEHARE I STATUE NAJBOLJIMA JE PREDAO PREDSJEDNIK MEđIMURSKOG NOGOMETNOG SAVEZA GOSPODIN MATO KLJAJIć.