Plesni centar LIVI ponovno je iznenadio plesačice organiziravši odličan plesni seminar. HIP – HOP plesač Mitja Benčina oduševio 30 polaznica radionice u dvorani OŠ Mala Subotica. Plesač i koreograf Mitja Benčina iz Ljubljane svoje plesno znanje nesebično je podijelio s polaznicama iz plesnih klubova iz Varaždina, Pregrade, Koprivnice, Lipovljana, Ivanca i Livija iz čakovca.Uz specifično zagrijavanje i streching,osnove hip hopa, polaznice su naučile 2 koreografije različitih stilova , koje su odlično izvele na kraju radionice.Mitjino iskustvo s francuske turneje, s profesionalnom plesnom grupom hip hopera, nastupi u Finskoj, jazz baletom i profesionalnim show grupama odlične su reference ovog mladog i talentiranog plesača.  To je potvrdio i radionicom. Plesači će naučene koreografije prikazati na Novogodišnjem festivalu plesa koji će biti 14.12.2008. u sportskoj dvorani Graditeljske škole u čakovcu.