U srijedu, 22.04.2009. Tegra je započela sa radovima asfaltiranja ceste duge oko dva i pol kilomotera u romskom naselju Piškorovec. Već ujutro od pola osam sati, dvjestotinjak mještana uzbuđeno je promatralo kako konačno dobivaju prijeko potrebnu asfaltiranu cestu. Do sad su školski autobus i automobili mještana, hitne i policije prolazili kroz makadam prepun rupa, a sad će konačno biti ostvaren san mještana Piškorovca. Vidno uzbuđenje bilo je i u samom mjestu gdje se na svakom licu umjesto dosadašnje nevjerice, mogao vidjeti osmjeh kojeg su mještani podijelili sa načelnikom općine Mala Subotica Josipom Šegovićem koji je došao u mjesto vidjeti kako napreduju radovi. Radove na izgradni infrastrukture u naselju izvodi Tegra, dok cjelokupnu investiciju pokriva Europska unija preko Phare programa 2006.