Podružnica umirovljenika Mala Subotica ima u svom godišnjem programu i jednodnevne izlete. Prošle godine u ovo doba posjetili su nacionalni park BRIJUNI, a 28.4.2009. godine Plitvička jezera. Za ugodno vožnju i dobro raspoloženje u autobusu pobrinuo se vozač Frenki, dok mu je na veliku pomoć bio tajnik Tonči. Umirovljenici  su dokazali da su u dobroj kondiciji, jer su propješačili velik dio staza uz jezera i slapove. Ugodna je bila vožnja brodom i povratak vlakom do autobusa, da bi u konačnici u hotelu Grabovac bio ručak i kraći odmor. Posjetili su i vinski podrum Mladina u Jastrebarskom, gdje su ih ljubazne domaćice upoznale sa sa tradicijom tog podruma i sortama vina koje imaju. Umor i degustacija dobrog vina primijetio se na raspoloženju u autobusu. Tako je završio jedan lijepi dan druženja sa željom da se što prije organizira drugi. Fotografije sa Plitvičkih jezera i vinskog podruma Mladina pogledajte u galeriji ili klikom na sliku.