U utorak su OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica posjetili općinski načelnik Valentino Škvorc i Mladen Lacković, načelnik Stožera civilne zaštite Općine Mala Subotica.

Zajedno s ravnateljicom Đurđom Horvat razgledali su uvjete rada Škole za odvijanje nastave učenika od 1. do 4. razreda u ovoj kriznoj situaciji. Izrazili su zadovoljstvo s uvjetima rada u školi i zaključili da je škola uspjela ispoštovali sve propisane mjere zaštite djece u školi, posebice glede stanja opreme i uređenja školske zgrade. Tom prilikom ravnateljica je ponovno zahvalila predstavnicima Općine na izuzetnoj suradnji i pomoći u nabavi potrebne opreme.

Općina pokazuje  veliko razumijevanje važnosti osiguravanja kvalitetnog školovanja djece te financira dio opreme škole kao i organizaciju  izvannastavnih i izvanškolskih aktivnosti.