25.06.2011.
Posljednje novosti

Poziv na prezentaciju o mogućnosti financiranja projekata u poljoprivredi i ruralnom razvoju

Općina Mala Subotica Vas poziva na prezentaciju "Mogućnosti financiranja projekata u poljoprivredi i ruralnom razvoju kroz mjere IPARD programa za 2011. i 2012. godinu". Prezentacija će se održati u četvrtak, 30. lipnja 2011. u Domu kulture Mala Subotica s početkom u 19 sati. Predstavnici Ministarstva poljoprivrede, ribarstva i ruralnog razvoja Republike Hrvatske prezentirati će mjere IPARD pretpristupnog programa EU za poljoprivredu za 2011. i 2012. godinu i mogućnosti financirana projekata izgradnje, rekonstrukcije i opremanja.

FARME (proizvodnja mlijeka, mesa i jaja)STAKLENICI i PLASTENICIHLADNJAčE I PAKIRNICE ZA VOćE I POVRćESTROJEVI ZA BERBU I KONFEKCIONIRANJEPOGONI ZA PRERADU MLIJEKA, MESA, VOćA I POVRćAVINARIJE, VINSKI PODRUMI I KUŠAONE VINAOBJEKTI SEOSKOG TURIZMAKOMUNALNA INFRASTRUKTURA
Ulaz slobodan. Nije potrebna prethodna najava. Ostale informacije mogu se dobiti na telefon: 098 381 628.

29.11.2010.
Posljednje novosti

Poziv na prezentaciju o mogućnosti financiranja projekata u poljoprivredi i ruralnom razvoju

Kaja Consulting – 6 Bercon d.o.o. (Kristijan Mavrek, Ive Andrića 1, čakovec, e-mail: kristijan.mavrek@ck.t-com.hr, telefon: 099 310 9424, Josip Bacinger, Radnička 1, Nedelišće, e-mail: bercon@vz.t-com.hr, telefon: 098 268 193) Vas pozivaju na prezentaciju mogućnosti financiranja projekata u poljoprivredi i ruralnom razvoju kroz mjere IPARD programa za 2011. godinu. Prezentacija će se održati u četvrtak 2. prosinca 2010. god. u hotelu PARK u čakovcu s početkom u 9 sati. Predstavnici Ministarstva poljoprivrede, ribarstva i ruralnog razvoja Republike Hrvatske prezentirati će mjere IPARD programa za 2011.godinu i mogućnosti financiranja projekata izgradnje, rekonstrukcije i opremanja: (više u nastavku)

(više…)

Promjena veličine fonta
Kontrast