Nogometna škola “Spartak” Mala Subotica
Mala Subotica, Jagodišće bb, 40 321 MALA SUBOTICA
www.nk-spartak.hr, e-mail: info@nk-spartak.hr

Nogometna škola “Spartak” Mala Subotica organizira zimski malonogometni turnir u Školskoj sportskoj dvorani OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica 26, 27. i 28.12.2015.godine.

Turnir će se odigravati u četiri uzrasnih kategorija prema slijedećem rasporedu:

Subota, 26.12.2015. * U-8 POČETNICI (ROĐ. 2007.GODINE I MLAĐI) popodne

*U-12 ML.PIONIRI(ROĐ.2003 . GODINE I MLAĐI) prijepodne

Nedjelja, 27.12.2015. * U-10 LIMAČI(ROĐ.2005.GODINE I MLAĐI)popodne

* U-14 PIONIRI(ROĐ.2001.GODINE I MLAĐI)prijepodne

Ponedjeljak, 28.12.2015 * U-6 POČETNICI (ROĐ.2009.I MLAĐI) popodne

Bila bi nam velika čast ugostiti Vas u Maloj Subotici, a Vi bi svojim odazivanjem povećali kvalitetu turnira.
Kotizacija po ekipi iznosi 300,00 kuna, a plaća se uz prijavu ekipe na dan turnira.
Za sve igrače i voditelje ekipa osigurano je jelo i piće. Maksimalno se po ekipi može prijaviti 10 igrača.

Detalje oko početka turnira, Propozicije i Prijave ekipa za sudjelovanje na turniru poslat ćemo Vam najkasnije tri dana prije početka turnira.

Molimo vas da nam pismenu ili usmenu potvrdu za sudjelovanje na turniru javite na:

Predsjednik N.Š.Spartak Željko Horvat, horvat.zeljko39@gmail.com mob, 091/20 30 763

voditelj NŠ Spartak Mala Subotica – Makar Stjepan, mob 091/505 6445

trener – Kreslin Neven, prof., kreslin.n@gmail.com, mob 099-758 9100

Primite puno sportskih pozdrava do međusobnog susreta na BOŽIĆNOM MALONOGOMETNOM TURNIRU MLAĐIH UZRASTA “SPARTAK 2015.” u Maloj Subotici

NŠ „Spartak“ Mala Subotica
Željko Horvat

Nogometna škola “Spartak« iz Male Subotice je udruga upisana u Registar udruga Republike Hrvatske (strukovna neprofitna organizacija) i djeluje u Maloj Subotici na promicanju sportskih aktivnosti vezanih uz nogomet i vrši nogometnu poduku i edukaciju mlađih uzrasnih kategorija.
Udruga je osnovana 17.01.2010. godine na inicijativu nekolicine članova uz želju za transparentnost poslovanja i ulaganja svih dobivenih sredstava samo za dobrobit i uvjete rada mlađih uzrasnih kategorija.

Članovi Nogometne škole redovito se odazivaju na turnire koje organiziraju ostale udruge na nivou Međimurske i Varaždinske županije, te su uključeni u redovito natjecanje Županijskog nogometnog Saveza u četiri uzrasne kategorije.
Program i plan rada, selekcije, planove za budućnost i ostale podatke o Nogometnoj školi možete pogledati na službenoj Internet stranici www.nk-spartak.hr