Ove subote, 25. rujna 2010.godine, s početkom u 14:30 sati održati će se prijateljska nogometna utakmica veterana NK Spartak i SV Rinn na igralištu NK Spartak Mala Subotica. SV Rinn je veteranska nogometna ekipa iz Tirola u Austriji i nosi ime po naselju u kojem djeluje, 10 km udaljeno od Innsbrucka. U sklopu naselja nalazi se skijaška staza, golf i teniski tereni, nogometni klub, trim staza i dr.

Nogometni klub osnovan je 1979. godine i djeluje u svim sekcijama. Veteranska ekipa broji dvadesetak članova u starosnoj dobi od 30-55 godina. Na ideju o organiziranju ovog susreta došla su dvojica zaljubljenika u nogomet: Vladimir Domjanić, načelnik Općine Mala Subotica, član veterana NK Spartak i Dražen Horvat iz Strelca, član veterana SV Rinn koji je sa obitelji na privremenom radu u Tirolu. Dečki iz Tirola boraviti će tri dana u Međimurju, a za to vrijeme će im domaćini pokušati pokazati što više ljepota ovoga kraja.

SV Rinn – Dražen Horvat prvi slijeva u donjem redu

Logo SV Rinn, panorama naselja Rinn