Odlukom Poglavarstva, općina Mala Subotica tradicionalno organizira posjet 16. jesenskom međunarodnom sajmu u Gudovac, 07. rujna 2008. Isto tako općina podmiruje troškove prijevoza autobusom i ulaznice za sve koji se odluči putovati u njihovoj organizaciji. Na ovoj sajamskoj priredbi, bit će prikazana između ostalog i novija dostignuća u poljoprivredi, stočarstvu, gospodarstvu i obrtništvu. Svi zainteresirani za put u organizaciji općine Mala Subotica mogu se javiti u prostorijama općine, na broj telefona 040 / 631 – 700 ili do 15.00 sati Stjepanu Pokrivaču na broj 098 / 894 – 314. Ukoliko Vas interesira, program sajma možete pogledati pod opširnije.

NEDJELJA, 7. rujna 2008. godine
8.00 sati – Ocjena rasplodnih junica za aukcijsku prodaju
9.00 sati – Otvorenje Sajma za posjetitelje
10.00 sati – Stručni prikaz i proglašenje nagrađenih grla u konjogojstvu