Odbor za društvene djelatnosti, stipendiranje studenata i socijalu skrb Općine Mala Subotica je 21.10.2009. završio razmatranje zaprimljenih molbi na Natječaj za dodjelu stipendija (List Međimurje, 29.09.2009.)  i rangirao ih prema sljedećoj  tabeli:
Odbor predlaže da se Ugovor o stipendiranju studenata sklopi sa svih  šest  kandidata, iako su natječajem bile  predviđene četiri stipendije. O tom prijedlogu će se raspraviti na sljedećoj sjednici Općinskog vijeća koja se planira održati tokom mjeseca studenog. Ovime također pozivamo one korisnike stipendija od prijašnjih godina koji još nisu dostavili potvrdu o upisu u studentsku  god. 2009/10 i oni koji su završili studij a nisu dostavili diplomu,  da nam iste u roku par dana dostave na našu adresu.