U sportskoj dvorani OŠ Donja Dubrava na blagdan Svetog Stjepana održan je Božićni koncert kojeg su organizirali članovi Puhačkog orkestra općine Donja Dubrava. Orkestar radi dvije i pol godine i okuplja 32 aktivna člana- svirača. Domaći puhači odsvirali su deset pjesama pod dirigentskom palicom prof. Antuna Horvata. Gosti koncerta bili su članovi Puhačkog orkestra općine Mala Subotica i puhački sastav Zvučni zid iz Goričana.

Prošle se godine prikupljao dobrovoljni prilog za kupnju bas tube, a ove je prikupljeno 6.270 kuna. Novac će biti usmjeren na kupnju flaute. Brojnoj publici, sudionicima koncerta i sponzorima zahvalio se predsjednik donjodubravskih puhača Zoran Horvat. Program su vodili Snježana Bali i Vladimir Pongrac.

Više slika pogledajte na portalu eMedjimurje.hr.