Frizerski saloni "Jasmina" Štefanec i Domašinec i organizacija vjenčanja "Pintarić" Štefanec organiziraju reviju frizura, večernjih haljina i vjenčanica povodom božićnih i novogodišnjih blagdana. Prikazane će biti razbarušena, lepršava, kratka kosa koja djeluje pomalo neuredno, a trend je ove sezone, vidjet ćemo da i ona može biti ultra ženstvena. Kratka, srednja bob frizura uz dozu elegancije i stila također je i dalje in. Kopčane, svečane frizure koje daju glamurozni štih svakoj posebnoj prigodi. Moći će se vidjeti kratke i duge večernje haljine te haljinice za djevojčice i vjenčanice. Reviju nose isključivo njihovi klijenti, birali su različite modele, kako po godinama, tako i po konfekcijskim brojevima jer raznovrsnost je ipak najljepša! Organizatori će podijeliti nekoliko vrijednih nagrada! Revija počinje u 17 sati u nedjelju u "Bijeloj ruži" Štefanec.