Ovim putem pozivamo sve udruge građana na području općine Mala Subotica koje žele da se njihove aktivnosti poprate i na web stranicama općine, da uspostave kontakt osobno, preko e-maila: igor@emedjimurje.hr ili mobitela 098 /937 7258. Pošto u našoj općini djeluje preko četrdesetak udruga, putem web stranica općine eksponiraju se samo pojedine udruge pa bi to htjeli promijeniti. Za vaše aktivnosti i vaš rad trenutno znaju samo malobrojni, pa bi ovom prilikom isto tako željeli pružiti priliku i svim posjetiteljima internet stranica općine da budu upućeni u rad općinskih udruga. Stoga, pozivamo sve udruge koje do sad nisu, da sastave i nama pošalju članak o svojoj povijesti, nagradama i priznanjima koja su do sad osvojili, unesu imena predsjedništva te upravnog odbora, buduće planove i sl. za objavu u rubrici „Udruge i podružnice“ na web stranici općine Mala Subotica.