8. travnja 2021. godine, nakon provedenog postupka javne nabave, općinski načelnik Općine Mala Subotica Valentino Škvorc i direktor tvrtke Bratić d.o.o. Anto Bratić sklopili su ugovor o javnoj nabavi za izgradnju vatrogasnog i općinskog spremišta u Maloj Subotici. Vrijednost radova sa PDVom iznosi 2.127.659,85 kuna. Radovi bi trebali započeti najkasnije do 1. srpnja 2021. godine, a predviđeni rok trajanja istih je 6 mjeseci. Površina novog objekta iznosi 245,64 m2, od kojih je 95,84 m2 vatrogasnog spremišta, 79,63 m2 spremišta za potrebe Općine te 70,17 m2 zajedničkih prostorija – prostor za sastanke, garderoba i sanitarni čvor. Izgled i lokacija objekta dogovorena je sa DVDom Mala Subotica koji će i koristiti dio objekta predviđen za vatrogasne potrebe.  Sami izgled i lokacija objekta planirana je način da s omogući optimalno korištenje prostora ispred objekta za iste ili druge potrebe, ali i da se, prema potrebi, objekt nadogradi. Objekt je, nadalje, idealno pozicioniran i u odnosu na današnji poligon za vježbu DVDa Mala Subotica. Provedbom ovog projekta naši će vatrogasci dobiti kvalitetan prostor za dio svojeg voznog parka koji nema mjesta u sjedišta društva u ulici Alojzija Stepinca, dok će Općina konačno dobiti spremište za strojeve za održavanje javnih površina u koju je svrhu do sada koristila prostor mrtvačnice groblja Mala Subotica-Štefanec.