Ekipa Sobotice osvojila je ovogodišnje izdanje tradicionalnog nogometnog turnira u Maloj Subotici
Danas je na igralištu Nogometnog kluba Spartak u Maloj Subotici završio dvodnevni tradicionalni Memorijalni nogometni turnir "Robert Podgorelec – Baggio" koji se igra "med vulicama" Male Subotice – Jurčevca, Benkovca, Sobotice i Novog Naselja.

Golom Srećka Šegovića za 1-0 u prvom dijelu utakmice, dovoljno je bilo Sobotici da u finalu pobijedi Novo Naselje i osvoji titulu najbolje ekipe ove godine.

Kao trećeplasirana momčad završio je Jurčevec koji je sa 4-2 pobijedio Benkovca. Najbolji strijelci turnira sa pet golova su Igor Škvorc (Novo Naselje, Antonio Dodlek (Sobotica), Stjepan Jalšovec – čepa (Jurčevec).   Pehare i priznanja najboljima podijelili su predsjednik Nogometno kluba Spartak Kristijan Juras i Željko Podgorelec.