Lokalni derbi 1.Međimurske malonogometne lige-đurkin u organizaciji MNK „Mala Subotica“ 14. kola odigrao se između Klesarstva Baranašić iz Palovca i Petice iz Male Subotice. Klesarstvo Baranašić je na poluvremenu utakmice gubilo 0-2 i sve je vuklo tome da će Petici pripasti sva tri boda. Prvi gol zasluga je Krajnera koji je sa svoje polovice odigrao dupli pas sa Nikolom Baksom, on fintira Fažona te dodaje Krajneru  na drugu stativu te Krajner zabija za 0:1. Drugi gol je ponajviše pogreška igrača Klesara Borisa Vrbanca koji dodaje 10 sekundi prije kraja poluvremena u noge loptu Baksi, on prosljeđuje Nikoli Goričancu koji zabija za 0-2.  No ipak, u drugom poluvremenu Petica nije realizirala svoje početne šanse, Klesarstvo je isto tako promašilo iz dvije vrlo izgledne pozicije  i rezultat ostaje nepromijenjen do 26. minute. Ipak, uspavani Klesari su se probudili te Tomislav Tkalec zabija za 1:2 iz pogreške golmana Petice Danijela Marčeca. Za 2:2 zabija Hrvoje Halić na asistenciju Dalibora Gorupića. Petica i nadalje promašuje dok Klesari zabijaju. Treći pogodak za Klesare zabija Nikola Silaj na povratnu loptu Borisa Vrbanca. Odmah, minutu nakon toga na 4-2 povisuje Boris Vrbanec iz odbijene lopte koju je pucao u blok njegov suigrač Dalibor Gorupić.  I posljednji peti pogodak za Klesare na asistenciju Tkalca postiže Danijel Baranašić. Ponajbolji igrači utakmice bili su Josip Fažon koji je svojom igrom doslovce izludio protivničke igrače, te jedan od inače najboljih golmana lige iz ekipe Klesara Nikola Blažon. Utakmica je završila konačnim rezultatom od 5-2 u korist Klesarstva Baranašić. Utakmice 14. kola sudili su Saša Fegeš i Darko Jambrović.
U 15. kolu sastaju se: 2.10. u četvrtak: Fortuna – Klesarstvo Baranašić 20.45 h, Petica – Magić CO 21.25 h, Mip metal – Beautiy centar Ljupka 22.10 h. 4.10 u subotu: Noćni bar Drifter – Drvo 18.00 h, Bks-Room – Tesarstvo Preložnjak 18.40 h, Beauty centar Ljupka – Fortuna 19. 25 h.