U dvorani OŠ Tomaša Goričanca u Maloj Subotici održano je javno snimanje snimanje emisije VTV Televizije Popevke i štikleci. Događaj je organizirala Udruga "Vrba" Jurčevec, VTV Televizija bila je suorganizator, a Općina Mala Subotica pokrovitelj. Emisija Popevke i Štikleci emitira se u programu VTV-a petkom u večernjem terminu od 20:05 sati, a reprize su subotom u 10 sati i nedjeljom u 17 sati. Kroz ovakvu emisiju gledateljima žele približiti kajkavski kraj, njegove zanimljive ljude i kulturnu baštinu. Zagorci, Međimurci, Podravci, ali i ostali kojima je KAJ u duši u svakoj će od emisija pronaći nešto za sebe. Veliki broj posjetitelja u malosubitičkoj dvorani imalo je prilike uživati u glazbi poznatih pjevača i sastava kajkavskog kraja, čuti zanimljive priče i legende. Nastupili su Kavaliri, Juraj Galina, Navihanke, Nenad Kumrić Charlie, Vertigo, Vladimir Košir – Tonka, Pi(j)ano bend, Optimisti Zagorja, KUU Zvon i tamburaši, Puhački orkestar Mala Subotica i Ivica Pepelko. Cijeli program u svojim rukama držao je voditeljski trojac u sastavu Andreja Loparić, Ivica Pepelko i Kristijan Petrović – Slavek.